M4 Sport Kézilabda — Férfi Kézilabda-Európa-Bajnokság | Téma | M4 Sport

Friday, 23 September 2022

A címvédő és világbajnok norvég válogatott nyerte a svédországi női kézilabda Európa-bajnokságot, miután a vasárnapi fináléban nagy...

1. Kézilabda: 2025 végéig az M4 Sport közvetíti a világeseményeket - N
  2. Férfi kézilabda-Európa-bajnokság | Téma | M4 Sport

Kézilabda: 2025 végéig az M4 Sport közvetíti a világeseményeket - N

m4 sport kézilabda közvetítés

Az északmacedónok változatlanul jól tartották magukat, így remek edzőpartnernek bizonyultak a Veszprém számára, hiszen a továbbjutás ekkorra már eldőlt. A negyvenedik perc után némileg megakadt a hazaiak támadójátéka, ezt kihasználva a Vardar egy 5-1-es sorozattal egyenlített, így végül nem kettős vereséggel búcsúzott a BL-től. A házigazdáknál Omar Jahja hét, Andreas Nilsson öt, a túloldalon Yoel Cuni Morales hat góllal zárt. Vladimir Cupara öt, Rodrigo Corrales három, a vendégeknél Martin Tomovszki hét, Vaszil Gogov nyolc lövést védett. A két csapat 24. egymás elleni tétmérkőzésén 14 veszprémi győzelem és öt Vardar-siker mellett ötödször született döntetlen. Az Aalborg HB elleni első meccset május 11-én vagy 12-én játsszák Veszprémben, a visszavágót pedig egy héttel később Dániában. Eredmény, a negyeddöntőbe jutásért, visszavágó: Telekom Veszprém-Vardar Szkopje (északmacedón) 31-31 (18-13) lövések/gólok: 51/31, illetve 48/31 gólok hétméteresből: 5/3, illetve 2/1 kiállítások: 10, illetve 8 perc Továbbjutott: a Veszprém, 61-53-as összesítéssel.

2025 decemberéig az M4 Sport lesz a kizárólagos otthona az összes női- és férfi-kézilabda világeseménynek. A közelmúltban az Európa-bajnokságokról is megkötött megállapodás értelmében ezen időszak alatt a közszolgálati sportcsatorna összesen három női és három férfi vb, valamint két-két Eb kizárólagos hazai közvetítője lesz. Mindez különös jelentőséggel bír, hiszen 2022-ben a férfi, 2024-ben a női a kontinensviadal társrendezője lesz Magyarország. A magyar válogatottak mellett természetesen a többi együttes összecsapását is élvezhetik a közmédia nézői. Valamennyi találkozót élőben közvetíti az oldal, de az M4 Sport is kiemelt terjedelemben számol be a történésekről: A január 13-án kezdődő férfi világbajnokságról például 49 mérkőzést mutat meg. " Jelentősége és időtartama miatt ez egy már-már történelmi megállapodás. A vb-k és Eb-k mellett a 2021-es és 2024-es olimpiát is közvetítjük, ezen kívül az idei női olimpiai selejtezőtornát is, amit a tervek szerint március 19–21 között rendeznek meg.

19:45 Magyarország – Zöld-foki köztársaság Január 17. 19:45 Magyarország – Uruguay Január 21. 19:45 Németország – Magyarország Január 13 és 31 között, a 27. férfi kézilabda-világbajnokság élőben kizárólag az M4 Sporton és az -n.

A nézők velünk valóban nem maradnak le a világesemények egyetlen pillanatáról sem, hiszen az összes mérkőzést megmutatjuk az M4 Sporton és/vagy az oldalon" - mondta Székely Dávid, az M4 Sport csatornaigazgatója. "Hagyományos partnerünk a közmédia, hiszen jó pár éve az M4 Sport a hazai válogatott mérkőzések, a magyar bajnoki találkozók és a Magyar Kupa küzdelmeinek közvetítő csatornája, a kapcsolatunk pedig intenzív és abszolút partneri a televíziós kollégákkal - emelte ki a bejelentés kapcsán Novák András, a Magyar Kézilabda Szövetség operatív igazgatója. - Éppen ezért örülünk, hogy a 2025. év végéig, azaz a következő öt esztendőben a világversenyeket is a közmédia tolmácsolja majd a szurkolóknak. A bejelentés aktualitását növeli, hogy szerdán megkezdődik a férfi kézilabda-világbajnokság Egyiptomban és pénteken már a magyar válogatott is pályára lép első mérkőzésén, de kiemelkedő lesz a jövő évi magyar-szlovák közös rendezésű férfi Európa-bajnokság, valamint a 2024-es magyar-osztrák-svájci női kontinenstorna is. "

Férfi kézilabda-Európa-bajnokság | Téma | M4 Sport

1. Janker békés nyitvatartás debrecen
  2. 20+ legjobb évfordulós ajándék férfiaknak, amelyek megmutatják, mennyire szereted őt
  3. Kézilabda EB | M4 Sport
  4. Lapozható spar akciós újság f ben
  5. Megyei Lapok

Döntetlen a visszavágó, de negyeddöntőben a Veszprém a kézi BL-ben A Telekom Veszprém negyeddöntőbe jutott a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, mivel házigazdaként 31-31-es döntetlent játszott az északmacedón Vardar Szkopjéval a rájátszás első fordulójának szerdai visszavágóján, és 61-53-as összesítéssel megnyerte a párharcot. A veszprémiek múlt csütörtökön 30-22-re győztek az első mérkőzésen, a negyeddöntőben pedig az előző idényben ezüstérmes dán Aalborggal találkoznak. A hazaiak keretéből csak Dejan Manaszkov hiányzott. Csapatát nem tette kényelmessé az első meccsen megszerzett jelentős előny, a szerdai találkozót is nagy iramban, eredményesen kezdte (6-3). A vendégek nem adták fel, de a Veszprém remekül védekezett és a labdaszerzések után gyors gólokat szerzett (11-7). Petar Nenadic, majd Lékai Máté irányításával a hazaiak jól használták ki, hogy a Vardarnál nem működött a beálló elleni védekezés, és kiegyensúlyozott játékuknak köszönhetően a szünetben már 18-13-ra vezettek. Ezúttal a hónapok óta visszafogottabb teljesítményt nyújtó Omar Jahja is hatékonyan lőtt, a házigazdák a második félidőben is magabiztosan őrizték előnyüket, így különféle taktikai variációkat is gyakorolhattak.

51:13 Kézilabda magazin, 11. rész 00:51:13 53:34 Kézilabda magazin, 10. rész 00:53:34 53:35 Kézilabda magazin, 9. rész 00:53:35 51:56 Kézilabda magazin, 8. rész 00:51:56 41:07 Kézilabda magazin, 7. rész 00:41:07 40:21 Kézilabda magazin, 6. rész 00:40:21 40:07 Kézilabda magazin, 5. rész 00:40:07 29:38 Kézilabda magazin, 4. rész 00:29:38 31:59 Kézilabda magazin, 3. rész 00:31:59

Az M4 Sport 2025 decemberéig kizárólagos közvetítóje lesz az összes női és férfi kézilabda világeseménynek. A közelmúltban az Európa-bajnokságokról is megkötött megállapodás értelmében ezen időszak alatt a közszolgálati sportcsatornán látható három női és három férfi vb, valamint két-két Eb. Mindez különös jelentőséggel bír, hiszen 2022-ben a férfi, 2024-ben a női a kontinenstorna társrendezője lesz Magyarország. A magyar válogatottak mellett a többi együttes összecsapását is élvezhetik a közmédia nézői. Valamennyi találkozót élőben közvetíti az oldal, de az M4 Sport is kiemelt terjedelemben számol be a történésekről: a január 13-án kezdődő férfi világbajnokságról például 49 mérkőzést mutat meg - olvasható az MTVA sajtóosztályának közleményében. "Jelentősége és időtartama miatt ez egy már-már történelmi megállapodás. A vb-k és Eb-k mellett a 2021-es és 2024-es olimpiát is közvetítjük, ezen kívül az idei női olimpiai selejtezőtornát is, amit a tervek szerint március 19-21 között rendeznek meg.

Csütörtökön játsszák: Pick Szeged – Flensburg-Handewitt (német) 18. 45 (az első mérkőzésen: 21-25)